info@bramando.pl
19-01-2020
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcej

Systemy ogrodzeń dla przemysłu

Sprawdzona technologia i łatwy montaż


bramy_przesuwne_dla_przemyslu

Bramy przesuwne dla przemysłu

 • Sprawdzona technologia i łatwa instalacja
 • Konstrukcja samonośna
 • Napęd w słupku
 • Niski poziom hałasu
 • Minimalna obsługa
 • Najwyższy poziom bezpieczeństwa
 • Sterowanie za pomocą pilota, kluczyka lub przycisku.
Zapytanie o produkt Szczegóły produktu sklep ONLINE

bramy_rozwierne_dla_przemyslu

Bramy rozwierne dla przemysłu

 • Zestaw zawiera słupki, rygiel, zamek i 3 klucze.
 • Wypełnianie zamkniętymi profilami przekrój 25 lub panel kratowy.
 • Na specjalne zamówienie zawiasy o kącie otwarcia 180°
Zapytanie o produkt Szczegóły produktu sklep ONLINE

furtki_dla_przemyslu

Furtki dla przemysłu

 • Zestaw zawiera słupki, zamek i 3 klucze.
 • Wypełnianie zamkniętymi profilami przekrój 25 lub panel kratowy.
 • Na specjalne zamówienie zawiasy o kącie otwarcia 180°
Zapytanie o produkt Szczegóły produktu sklep ONLINE

przesla_i_slupki_do_ogrodzen_przemyslowych

Przęsła i słupki do ogrodzeń przemysłowych

 • Ogrodzenia siatkowe wykonane ze stalowych prętów zgrzewanych o oczkach 50 x 200 mm.
 • VEGA 2D - średnica poziomego pręta 2 x 6 mm i pionowy pręt 5 mm.
 • VEGA 2D Super - średnica poziomego pręta 2 x 8 mm i pionowy pręt 6 mm.
Zapytanie o produkt Szczegóły produktu sklep ONLINE

Ochrona antykorozyjna

bramy_przesuwne_do_domu_ochrona_antykorozyjna

TRWAŁOŚĆ NA LATA

Wszystkie elementy ogrodzeń przemysłowych WIŚNIOWSKI poddawane są najlepszym metodom ochrony antykorozyjnej w postaci cynkowania i malowania proszkowego. Powłoka cynkowa uzyskiwana w procesie zanurzenia uprzednio oczyszczonej chemicznie konstrukcji w kąpieli ciekłego cynku, chroni elementy ogrodzeń WIŚNIOWSKI przed korozją przez dziesiątki lat.

bramy_przesuwne_do_domu_ochrona_antykorozyjna

OCHRONA ANTYKOROZYJNA

Cynkowanie to technika efektywna ekonomicznie zarówno na etapie wytwarzania jak i eksploatacji. Ocynkowane ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI nie wymagają konserwacji powierzchni przez wiele lat. W okresie użytkowania nie trzeba martwić się zabezpieczeniem elementów za pomocą drogich środków, wymaganych przy tradycyjnych ogrodzeniach. Ocynkowana stal podlega recyklingowi, nie zaśmieca środowiska i nie stanowi dla niego obciążenia.

bramy_przesuwne_do_domu_system_duplex_–_podwojna_ochrona

SYSTEM DUPLEX – PODWÓJNA OCHRONA

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia posesyjne WIŚNIOWSKI będa wyglądać estetycznie. Korzystanie z palety kolorów RAL daje możliwość doboru odpowiedniego koloru poliestrowej powłoki ochronnej.

bramy_przesuwne_do_domu_bewÄhrt_unter_allenbedingungen

SPRAWDZONE W KAŻDYCH WARUNKACH

Proces cynkowania WIŚNIOWSKI jest zgodny z europejską normą PN-EN ISO 1461 gwarantującą odpowiednia jakość cynkowanych produktów. Powłoka cynkowa jest odporna na wysokie i niskie temperatury oraz promieniowanie UV, a dzięki tym właściwościom zapewnia optymalną ochronę antykorozyjną powierzchni stalowych.

Bramy przesuwne dla przemysłu


tr200

Brama przesuwna samonośna TR200

Samonośne bramy przesuwne TR200 są przeznaczone do odgradzania wjazdów o szerokości do 18 metrów. Jeżeli zastosuje się dwie bramy zbieżne (2 x 12 m), szerokość przejścia może wynosić maksymalnie 24 m. Cechy charakterystyczne: Profil prowadzący 200x155 mm potrójna rama prowadząca w ręcznym podwójnym słupku bramy, wyposażony w tylną podpórk, stabilizuje odblokowaną bramę z napędem, możliwe wykonanie z napędem w słupku lub z napędem zewnętrznym

tr130

Brama przesuwna samonośna TR130

Samonośne bramy przesuwne PI130 są przeznaczone do odgradzania wjazdów o szerokości przejścia do 9 m. Jeżeli zastosuje się dwie bramy zbieżne (2 x 8 m), szerokość przejścia może wynosić do 16 m. Charakterystyczne cechy: profil prowadzący 130x115 mm, podwójna rama prowadząca, podwójny słupek, wyposażony w chwytak, tylną podpórkę, stabilizuje otwarte skrzydło (w zależności od szerokości bramy), bramę z napędem w słupku z zamknięciem pokrywy, możliwość wykonania z napędem zewnętrznym lub z napędem w niskim słupku.

tr95

Brama przesuwna samonośna TR95

Samonośne bramy przesuwne PI95 są przeznaczone do odgradzania wjazdów o szerokości przejścia do 7 m. Jeżeli stosowane są dwie bramy zbieżne (2x6 m), szerokość przejścia może wynosić do 12 m. Charakterystyczne cechy: profil prowadzący 95x85 mm, podwójna rama prowadząca w bramie ręcznej, pojedynczy słupek, wyposażony w chwytak, wspornik tylny, stabilizuje otwarte skrzydło (w zależności od szerokości bramy), brama z napędem w słupku z zamknięciem pokrywy, możliwe wykonanie z napędem zewnętrznym.

Bramy rozwierne dla przemysłu


bramy_rozwierne_dla_przemyslu
Bramy i furtki BRAMANDO.PL są uważane za solidne rozwiązanie dla prywatnych posesji i przemysłu. Zestaw zawiera wsporniki i zawiasy oraz zamki LOCINOX przy bramie lub furtce. Są chronione przed korozją przez cynkowanie ogniowe lub system duplex: cynkowanie ogniowe + powłoka poliestrowa. Bramy i ogrodzenia BRAMANDO.PL są idealne do wszystkich obszarów prywatnych, publicznych i przemysłowych. Bramy i furtki można stosować do posesji, ogrodów, parków, szkół, przedszkoli, supermarketów itp. Wypełnienie QR25 w postaci zamkniętego profilu 25x25mm, przyspawanego do konstrukcji. Wypełnienie Vega 2DS w postaci siatki ogrodzeniowej 8-6-8 mm. Maty są spawane lub przykręcane do konstrukcji.

Furtki dla przemysłu


furtki_dla_przemyslu
Furtki BRAMANDO.PL są uważane za solidne rozwiązanie dla prywatnych posesji i przemysłu. Zestaw zawiera wsporniki i zawiasy oraz zamki LOCINOX przy bramie lub furtce. Są chronione przed korozją przez cynkowanie ogniowe lub system duplex: cynkowanie ogniowe + powłoka poliestrowa. Furtki BRAMANDO.PL są idealne do wszystkich obszarów prywatnych, publicznych i przemysłowych. Bramy można stosować do posesji, ogrodów, parków, szkół, przedszkoli, supermarketów itp. Wypełnienie QR25 w postaci zamkniętego profilu 25x25mm, przyspawanego do konstrukcji. Wypełnienie Vega 2DS w postaci siatki ogrodzeniowej 8-6-8 mm. Maty są spawane lub przykręcane do konstrukcji.

Przęsła i słupki do ogrodzeń przemysłowych


przesla_i_slupki_do_ogrodzen_przemyslowych
Ogrodzenia siatkowe VEGA 2D / VEGA 2D Super wykonane ze stalowych prętów zgrzewanych o oczkach 50 x 200 mm. - VEGA 2D - średnica poziomego pręta 2 x 6 mm i pionowy pręt 5 mm. - VEGA 2D Super - średnica poziomego pręta 2 x 8 mm i pionowy pręt 6 mm.

Zapytanie o produkt