info@bramando.pl
19-01-2020
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. dowiedz się więcej
 

O nas

BRAMANDO.PL – to synonim doskonałej jakości!
W BRAMANDO.PL postawiliśmy sobie za cel sprawienie, by zakup ogrodzenia był dla Państwa tak przyjemny to tylko możliwe. Proponujemy optymalne rozwiązania i chcemy Państwa do siebie przekonać fachową obsługą oraz doskonałą jakością produktów. Od kreatywnego planowania, przez fachową realizację aż po terminową dostawę – towarzyszymy Państwu na każdym etapie zamówienia. Zespół BRAMANDO.PL to firma, która nie tylko stale się rozwija i szuka nowych wyzwań, ale także działa niezawodnie i jest zawsze dostępna dla swoich Klientów. Codziennie od 8 do 18 służymy Państwu pomocą oraz na życzenie wykonujemy pisemne oferty w oparciu o Państwa dane, rysunki czy plany inwestycyjne. Jako czołowy przedstawiciel jednego z największych producentów systemów ogrodzeniowych w Europie, dostarczamy produkty o bardzo wysokiej jakości z 10-letnią gwarancją. Jeżeli chcą Państwo uzyskać dodatkowy przegląd naszych usług, prosimy o zapoznanie się z opiniami naszych poprzednich Klientów. 
Życzymy Państwu owocnego pobytu na stronie BRAMANDO.PL i będzie nam niezmiernie miło, jeśli wkrótce będziemy mogli zaliczyć Państwa do grona naszych Klientów. 

Sprzedaż & doradztwo
Nasi pracownicy mają duże doświadczenie w branży, dzięki czemu nawet skomplikowane wymagania Klienta nie są dla nas problemem. Wszyscy pracownicy posiadają rozległą wiedzę do przygotowania oferty łącznie z rysunkami technicznymi, które są jednocześnie podstawą produkcyjną. W tym celu korzystamy ze specjalnie zaprojektowanego w tym celu programu CAD, który umożliwia stworzenie projektu ogrodzenia w ciżgu kilku minut. 

Montaż & Serwis
Do Państwa dyspozycji jest dziesięć ekip montażowych wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i pojazdy dostosowane do realizacji prac. W przypadku usług serwisowych, takich jak prace konserwacyjne czy gwarancyjne, dysponujemy osobnymi zespołami,  tak aby w przypadku reklamacji działać możliwie najszybciej oraz zapewnić Klientowi osobę kontaktową. Taka struktura pozwala nam oferować kompletne systemy ogrodzeniowe w całym kraju, włączając w to prace gwarancyjne i serwisowe.